O Mnie
Frontmanka

Sensowny blog powinien być robiony z myślą o Czytelniku, a nie autorze, więc zamiast rozwodzić się nad kwiecistym BIO i wyszukiwać co ciekawsze smaczki ze swojej kariery w celu super autoreklamy, napiszę Wam tu, po co powstało to miejsce.

Rock’n’roll to tak naprawdę powód, dla którego zostałam dziennikarką. Nie oszukujmy się, nie można być wiecznie groupie, a z żadnym ze światów nie było mi nigdy tak po drodze, jak z tym. Podobno żyjemy w czasach, w których rock’n’roll prawie nikogo już nie obchodzi. Jeśli tak, to świetnie się składa, bo to miejsce dla tych „prawie”.

Rock’n’roll to nie tylko muzyka. To ludzie, rozmowy, obrazy, styl życia.

Rock’n’roll to nie tylko muzyka. To ludzie, rozmowy, obrazy, styl życia. Dlatego wierzę, że możemy tu pogadać na wiele tematów, a jeśli przy okazji czegoś się wzajemnie od siebie nauczymy, to misja zrealizowana.

Pracuję jednak od kilku lat w show biznesie i dziwnym byłoby, gdybym tego doświadczenia nie użyła. Więc w zdrowych (dla Was, bo dla mnie ta granica już dawno została przekroczona) dawkach będę podawała Wam czasem zastrzyk niusów z tej branży. Z „tej” nie oznacza z „plotkarskiej”, bo - uwierzcie mi - w plotce już się narobiłam. Ale jeśli trafiliście tutaj jako osoby, którym obce są nazwiska z pierwszych stron gazet, to musicie wiedzieć, że i w tej krainie próżności zdarzają się fajne postaci. Postaram się pokazać Wam je bliżej.

Zapraszam!